top of page

BİZ KİMİZ?

Umutlar Sönmez Rehabilitasyon Merkezi 2005 tarihinde İstanbul'un Fatih ilçesinde kuruldu. 2015 yılından itibaren şu an ki mevcut konumumuz olan İstanbul'un Eyüp ilçesinde faaliyetimize devam ediyoruz. Kurumumuz uzman kadrosu özel çocuklar ve yetişkinleri topluma kazandırmaya yeterli kişilerden oluşan bir merkez olma anlayışıyla hizmet vermektedir.

Rehabilitasyon Merkezimiz, topluma karşı sosyal sorumluluğunun bir gereği olarak, eğitim sektöründe bulunmayı görev edinen Umutlar Sönmez Rehabilitasyon Merkezi faaliyetlerini “insan odaklı” bir anlayışla yürütmektedir.

Rehabilitasyon Merkezimizde, Yaygın Gelişimsel Bozukluk (Otizm), Zihin Engelli (Mental Retardasyon), Bedensel Yetersizlik, Özel Öğrenme Güçlüğü, Konuşma Terapisi gibi eğitimler modern metotlarla yapılmaktadır.

Rehabilitasyon Merkezimiz, çağdaş, kurumsal bir iş anlayışı benimsemiş, güncel bilgilerle donatılmış uzman ve nitelikli kadrolarıyla, hasta ve engelli haklarına saygılı ve geleneksel değerlere bağlı kalarak toplumun tüm kesimlerine kaliteli eğitim hizmeti sunmak için yola çıkmıştır.

Hasta ve Engelli memnuniyetini esas alan ve Engelli haklarına saygılı olma konusuna özel bir önem veren Rehabilitasyon Merkezimiz, öğrencilerimiz ve ailelerinin dilek ve beklentilerinin takibi, Öğrenci ve ailelerinin şikayetlerinin anında değerlendirip karşılanması ile hasta ve engelli bireylerimizin memnuniyetinin en üst seviyeye çıkartılmasına gayret edilmektedir.

bottom of page